Agrotkanina zielona, czarna, brązowa i biała

Pięknie wzrastające rośliny to cel każdego właściciela upraw. Troszczymy się o nie, pielęgnujemy, nawozimy. Pragniemy dla nich jak najlepiej, a jednocześnie oczekujemy najlepszych efektów. Na drodze do uzyskania wspaniałych plonów możemy napotkać wiele przeszkód. Dotkliwe mrozy, utrata wody, to tylko niektóre z nich, jednak chyba największą zmorą są chwasty. Chcąc wspierać naszych Klientów, stworzyliśmy szeroką ofertę agrotkaniny.

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie Klientów. Dlatego też wszystkie nasze produkty są wynikiem skrupulatnych analiz, doświadczenia i wsłuchania się w potrzeby Klientów. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty, bierzemy pod uwagę wszystkie opinie na temat agrotkanin. W naszej ofercie znajduje się agrotkanina ściółkująca w różnych kolorach: zielona, czarna, brązowa i biała. Wszystko po to, aby agrotkanina miała nie tylko praktyczne zastosowanie, ale i estetycznie się prezentowała. Agrotkanina czarna jest najpopularniejsza, jeżeli jednak jej odcień zaburzy wystrój ogrodu, sięgnij po produkt innego koloru. Jeżeli przestrzeń pomiędzy roślinami chcesz wyściółkować korą, wybierz agrotkaninę brązową. W przypadku zastosowania jasnego żwiru – zastosuj agrotkaninę białą. Na odsłonięte przestrzenie ułóż agrotkaninę ściółkującą zieloną, która będzie wyglądać bardziej naturalnie. Dzięki dopasowaniu kolorystycznemu ściółkowana powierzchnia będzie się świetnie prezentować. Możesz też zastosować ją pod kamienie – na skarpach lub skalniakach. Nasza gruba agrotkanina doskonale nadaje się pod krzewy i drzewa owocowe. Sprawdzi się również jako agrotkanina pod tuje i inne iglaki.

Agrotkanina znajdzie swoje zastosowanie jako agrotkanina ogrodowa, sprawdzi się też w dużych uprawach, jak i szkółkach. Głównym zastosowaniem agrotkaniny jest ochrona roślin przed chwastami. Jak układać agrotkaninę? Należy pamiętać o dobrym przymocowaniu agrotkaniny do podłoża, tak by wiatr nie mógł jej zerwać. Agrotkanina mata na chwasty posiada praktyczne linie, które ułatwiają równomierne rozmieszczenie sadzonek.

Współpracujemy z największym producentem agrotkanin z Grecji, którego produkty znane są ze swej najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby produkty dostępne w naszym sklepie spełniały najwyższe normy. Co najważniejsze, nasza agrotkanina jest bardzo mocna – wystarcza nawet na 16 sezonów ogrodniczych. Niezależnie jaką gramaturę wybierzesz – czy będzie to agrotkanina 90g, czy 100g – możesz mieć pewność, że będzie trwała, gruba, mocna i wytrzymała. Zastosowanie specjalnego środka, który odbija promienie UV, znacznie wydłuża żywotność agrotkaniny.

Nasze produkty odznaczają się najlepszą jakością. Agrotkanina została odznaczona certyfikatem TUV Austria. Mogą poszczycić się nim firmy znane z niezawodnych, trwałych i doskonałej jakości produktów. Agrotkaniny TEXTILO zostały skrupulatnie przebadane przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi. Dzięki pozytywnym opiniom tak renomowanych instytucji mogą mieć Państwo pewność, że wybierając Agrotkaninę TEXTILO, otrzymają Państwo najwyższą jakość.

Poznaj Nasze Produkty

Agrotkanina TeXtilo P90

 

Najpopularniejsza z agrotkanin, najczęściej kupowana przez naszych klientów.

Zobacz specyfikację techniczną

Agrotkanina TeXtilo P100 PRO

 

Profesjonalna agrotkanina.

Zobacz specyfikację techniczną

TeXtilo P90 czarna

Agrotkanina P90 czarna.

Zobacz szczegóły

TEXTILO P90 BRĄZOWA

Agrotkanina P90 brązowa

Zobacz szczegóły

TEXTILO P90 ZIELONA

Agrotkanina P90 zielona

Zobacz szczegóły

TeXtilo P100 PRO  czarna

Agrotkanina P100 czarna.

Zobacz szczegóły

TEXTILO P100 PRO BRĄZOWA

Agrotkanina P100 brązowa

Zobacz szczegóły

TEXTILO P100 PRO ZIELONA

Agrotkanina P100 zielona

Zobacz szczegóły

Agrotkanina TEXTILO SUPER WYTRZYMAŁA jedyna taka w Polsce.

Wybierz profesjonalne rozwiązania na lata.