Agrotkanina brązowa TEXTILO P100 1,65x100m

381,00 zł
Brutto Dostawa: 3 do 6 tygodni

Agrotkanina brązowa TEXTILO P100g/m2  1,65x100m

Ilość

  • Gwarancja: 2 lata Gwarancja: 2 lata
  • Termin dostawy: od 2 do 5 dni roboczych Termin dostawy: od 2 do 5 dni roboczych
  • W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.
  • W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.
  • W przypadku wyboru formy płatności gotówką w sklepie, płatność powinna być dokonana w sklepie w trakcie odbierania towaru.

Agrotkanina P100 TEXTILO skutecznie chroni przed wzrostem chwastów, które blokują dostęp światła do gleby oraz absorbują składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju uprawianych roślin. Ściółkowanie za pomocą agrotkanin TEXTILO, która doskonale przepuszcza wodę i powietrze, pozwala utrzymać odpowiednią wilgotność i wyższą temperaturę gleby. Umiejscowione na agrotkaninie TEXTILO linie bądź kratki ułatwiają sadzenie bądź ustawianie donic na zagonach. Gramatura 100g/m2 zapewnia wysoką wytrzymałość produktu na uszkodzenia mechaniczne. Może być używana nie tylko w profesjonalnej uprawie, ale też jako ochrona przed chwastami w ogrodzie. Zastosowany filtr UV GEO-SUN Dynamic System jest tym, co wyróżnia agrotkaninę  TEXTILO spośród innych agrotkanin dostępnych na rynku. Dzięki niemu agrotkanina TEXTILO posiada znacznie dłuższą żywotność – wystarcza na 16 sezonów ogrodniczych!

Przed użyciem naszych produktów prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania

>>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

Jako że warunki stosowania są poza naszą kontrolą, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie użytkowanie agrowłóknin i agrotkanin  - w tym za powstałe szkody, poniesione w związku z nieodpowiednim stosowaniem tego produktu samodzielnie lub w połączeniu z innymi materiałami bądź środkami chemicznymi.

20
500 Przedmioty

Zobacz także

(There are 9 other products in the same category)