onas.jpg

Geocover Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą, będącą producentem oraz dystrybutorem agrowłóknin i agrotkanin. Z roku na rok, staramy się poszerzać swój asortyment, wprowadzając nowe rozmiary, gramatury oraz kolory.

Pracownicy firmy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie rolnictwa oraz ogrodnictwa tak, by w sposób profesjonalny i rzetelny służyli radą klientom.

Wiarygodność naszej firmy oraz bardzo wysoką jakość oferowanych produktów, potwierdza współpraca z takimi instytucjami jak: Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie.

Agrotkanina TEXTILO została przebadana W Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Posiada także austriacki certyfikat TÜV. TÜV AUSTRIA SERVICES GMBH jest jednostką przeprowadzającą certyfikacje oraz inspekcje na rynku międzynarodowym. Cieszy się znakomitą renomą, w szczególności w obszarach reprezentujących jej wyjątkowo silne kompetencje, takie jak: jakość, bezpieczeństwo, ochrona środowiska. Wyniki przeprowadzaonych badań potwierdzają bardzo wysoką jakość agrotkaniny TEXTILO.

Naszym celem jest spełnienie oczekiwań oraz zadowolenie wszystkich klientów – zarówno współpracujących z nami przedsiębiorstw, jak również indywidualnych odbiorców.

W prowadzonych działaniach, stawiamy na bardzo wysoką jakość oraz profesjonalizm, co pozwala nam poszerzać obszar oraz zakres funkcjonowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

POSIADAMY CERTYFIKAT INSTYTUTU WŁÓKIENNICTWA ORAZ TÜV AUSTRIA

Agrotkanina TEXTILO została przebadana w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Dzieląc się z Państwem wynikami badania, chcemy potwierdzić wysoką jakość naszego produku. Agrotkaniny TEXTILO posiadają również certyfikat TUV.

Dowiedz się więcej
tuv-logo.jpg