Geocover Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy producentem materiałów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Nasze produkty są stosowane zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów.

Z roku na rok staramy się poszerzać swój asortyment. Pracownicy firmy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie rolnictwa oraz ogrodnictwa tak, by w sposób profesjonalny i fachowy służyć radą klientom.

W trosce o  podniesienie naszych kwalifikacji oraz jakości świadczonych usług uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę Netmi Group, która jest profesjonalistą na rynku szkoleniowym.

Marka Textilo, która wyszła naprzeciw potrzebom klientów, powstała przy współpracy z największym producentem agrotkanin w Europie. Produkty tej marki charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dobrą przepuszczalnością oraz 3% zawartością filtru UV, który powoduje odbijanie promieni emitowanych przez słońce.

Dzięki elastyczności i kreatywności spełniamy oczekiwania naszych klientów – zarówno współpracujących z nami przedsiębiorstw, jak również indywidualnych odbiorców. Wyróżnia nas dbałość o klienta. Ponadto nasza firma działa charytatywnie na rzecz różnych stowarzyszeń i instytucji.

W prowadzonych działaniach stawiamy na bardzo wysoką jakość oraz profesjonalizm, co pozwala nam poszerzać obszar oraz zakres funkcjonowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!