onas.jpg

Geocover Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy producentem materiałów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Nasze produkty są stosowane zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów.

Z roku na rok staramy się poszerzać swój asortyment. Pracownicy firmy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie rolnictwa oraz ogrodnictwa tak, by w sposób profesjonalny i fachowy służyć radą klientom.

W trosce o  podniesienie naszych kwalifikacji oraz jakości świadczonych usług uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę Netmi Group, która jest profesjonalistą na rynku szkoleniowym.

Marka Textilo, która wyszła naprzeciw potrzebom klientów, powstała przy współpracy z największym producentem agrotkanin w Europie. Produkty tej marki charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dobrą przepuszczalnością oraz 3% zawartością filtru UV, który powoduje odbijanie promieni emitowanych przez słońce.

 Agrotkanina TEXTILO posiada austriacki certyfikat TÜV AUSTRIA SERVICES GMBH, który jest jednostką przeprowadzającą certyfikacje oraz inspekcje na rynku międzynarodowym. Agrotkanina ta cieszy się znakomitą renomą ze względu na jakość oraz wytrzymałość.

Dzięki elastyczności i kreatywności spełniamy oczekiwania naszych klientów – zarówno współpracujących z nami przedsiębiorstw, jak również indywidualnych odbiorców. Wyróżnia nas dbałość o klienta. Ponadto nasza firma działa charytatywnie na rzecz różnych stowarzyszeń i instytucji.

W prowadzonych działaniach stawiamy na bardzo wysoką jakość oraz profesjonalizm, co pozwala nam poszerzać obszar oraz zakres funkcjonowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!