Agrotkanina czarna TEXTILO P130 3,30x100m

972,00 zł
Brutto Dostawa: 3 do 6 tygodni

Agrotkanina czarna TEXTILO P130g/m2  3,30x100m

Ilość

  • Gwarancja: 2 lata Gwarancja: 2 lata
  • Termin dostawy: od 2 do 5 dni roboczych Termin dostawy: od 2 do 5 dni roboczych
  • W przypadku wyboru formy płatności przelewem, płatność powinna być dokonana w ciągu 7 dni roboczych na konto bankowe wskazane w fakturze/wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie.
  • W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, płatność powinna być dokonana dostawcy w trakcie odbierania towaru.
  • W przypadku wyboru formy płatności gotówką w sklepie, płatność powinna być dokonana w sklepie w trakcie odbierania towaru.

Agrotkanina P130 TEXTILO o gramaturze 130 g/m2 zachowuje zalety agrotkanin TEXTILO o niższych gramaturach jednocześnie zapewniając bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Tak gruba agrotkanin doskonale sprawdza się w przemyśle oraz budownictwie drogowym, a także znajduje zastosowanie w szkółkach czy sklepach ogrodniczych – linie bądź kratki, którymi jest znakowana agrotkanina umożliwiają symetryczne układanie donic, a wysoka wytrzymałość nie pozwala na podziurawienie materiału przy ich przenoszeniu oraz chodzeniu bezpośrednio po niej. . Zastosowany filtr UV GEO-SUN Dynamic System jest tym, co wyróżnia agrotkaninę  TEXTILO spośród innych agrotkanin dostępnych na rynku. Dzięki niemu agrotkanina TEXTILO posiada znacznie dłuższą żywotność – wystarcza na 16 sezonów ogrodniczych!

Przed użyciem naszych produktów prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania

>>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

Jako że warunki stosowania są poza naszą kontrolą, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie użytkowanie agrowłóknin i agrotkanin  - w tym za powstałe szkody, poniesione w związku z nieodpowiednim stosowaniem tego produktu samodzielnie lub w połączeniu z innymi materiałami bądź środkami chemicznymi.

0099
100 Przedmioty

Zobacz także

(There are 13 other products in the same category)