O nas

O nas

Geocover Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy producentem materiałów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Nasze produkty są stosowane zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów.

Z roku na rok staramy się poszerzać swój asortyment. Pracownicy firmy stale poszerzają swoją wiedzę w zakresie rolnictwa oraz ogrodnictwa tak, by w sposób profesjonalny i fachowy służyć radą klientom. W trosce o  podniesienie naszych kwalifikacji oraz jakości świadczonych usług uczestniczymy w wielu kursach i szkoleniach.

Marka Textilo powstała w odpowiedzi na potrzeby klientów. Produkty charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dobrą przepuszczalnością oraz filtrem UV, który w dużym stopniu niweluje destrukcyjny wpływ promieni słonecznych na strukturę tkaniny.

Dzięki elastyczności i kreatywności spełniamy oczekiwania naszych klientów – zarówno współpracujących z nami przedsiębiorstw, jak również indywidualnych odbiorców. Wyróżnia nas dbałość o klienta. Ponadto nasza firma działa charytatywnie na rzecz różnych stowarzyszeń i instytucji.

W prowadzonych działaniach stawiamy na bardzo wysoką jakość oraz profesjonalizm, co pozwala nam poszerzać obszar oraz zakres funkcjonowania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl